MÖBLER / Skåp & hyllor / Skrivskåp 13612305

nr 1361 2305

Skrivskåp

1800-tal. Bredd: 114 cm. Djup: 55 cm. Höjd: 190 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 november 2020
kl 19:38:50

18/11 18:13:54 1      Vinnande bud